13. KÜLTÜR SANAT VE SPOR ŞENLİKLERİ

13. SPOR ŞENLİĞİ FİKSTÜRÜ, MÜSÂBAKA SONUÇLARI VE GÖRSELLERİ

VOLEYBOL( BAYAN)
TARİH GÜN SAAT MÜSABAKA NO TAKIM-1 TAKIM-2 MÜSABAKA TİPİ MÜSABAKA SONUCU
05 MART 2019 SALI 12.00 1 SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ GÖRELE U.B.Y.O ELEME 2-0
13 MART 2019 ÇARŞAMBA 12.00 2 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ KEŞAP M.Y.O ELEME 0-2
21 MART2019 PERŞEMBE 12.00 3 EĞİTİM FAKÜLTESİ SAĞLIK HİZMETLERİ M.Y.O ELEME 0-2
        TIP FAKÜLTESİ SAĞLIK HİZMETLERİ M.Y.O ELEME 2-0
28 MART 2019 PERŞEMBE 12.00 4 SAĞLIK BİLİMLERİ GAKÜLTESİ KEŞAP MYO  ELEME 0-2
26 MART 2019 SALI 12.00 5 SAĞLIK HİZMETLERİ M.Y.O TIP FAKÜLTESİ  ELEME 0-2
03 NİSAN 2019 ÇARŞAMBA 12.00 6 SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ SAĞLIK HİZMETLERİ M.Y.O 3. LÜK 3-1
03 NİSAN 2019 ÇARŞAMBA 13.00 7 TIP FAKÜLTESİ KEŞAP MYO FİNAL 3-2
  MÜSABAKALAR GAZİPAŞA YERLEŞKESİ KAPALI SPOR SALONUNDA OYNANACAKTIR.  
       
  MÜSABAKALARA KATILIM SAĞLAYACAK TAKIMLAR:    
1- SAĞLIK BİLİLMLERİ FAKÜLTESİ    
2- GÖRELE U.B.Y.O    
3- MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ    
4- KEŞAP M.Y.O    
5- EĞİTİM FAKÜLTESİ    
6- SAĞLIK HİZMETLERİ M.Y.O    
7- TIP FAKÜLTESİ    
8- BAY    
 

VOLEYBOL( ERKEK)
         
 
 
 
 
 
 
 
 
TARİH GÜN SAAT MÜSABAKA NO TAKIM-1 TAKIM-2 MÜSABAKA TİPİ MÜSABAKA SONUCU
05 MART 2019 SALI 13.00 1 GÖRELE U.B.Y.O TIP FAKÜLTESİ ELEME 0-2
07 MART 2019 PERŞEMBE 12.00 2 BULANCAK U.B.Y.O TEKNİK BİLİMLER M.Y.O ELEME 2-0
13 MART 2019 ÇARŞAMBA 13.00 3 EĞİTİM FAKÜLTESİ KEŞAP M.Y.O ELEME 0-2
19 MART 2019 SALI 12.00 4 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ELEME 2-0
21 MART 2019 PERŞEMBE 13.00 5 SAĞLIK HİZMETLERİ M.Y.O TIP FAKÜLTESİ ELEME 0-2
26 MART 2019 SALI 13.00 6 BULANCAK UBYO KEŞAP M.Y.O ELEME 1-2
28 MART 2019 PERŞEMBE 13.00 7 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ TIP FAKÜLTESİ ELEME 2-1
04 NİSAN 2019 PERŞEMBE 12.00 8 TIP FAKÜLTESİ BULANCAK UBYO 3. LÜK 2-0
04 NİSAN 2019 PERŞEMBE 13.00 9 KEŞAP M.Y.O MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ FİNAL 3-0
  MÜSABAKALAR GAZİPAŞA YERLEŞKESİ KAPALI SPOR SALONUNDA OYNANACAKTIR.
       
  MÜSABAKALARA KATILIM SAĞLAYACAK TAKIMLAR:  
1- BULANCAK U.B.Y.O    
2- TEKNİKBİLİMLER M.Y.O    
3- EĞİTİM FAKÜLTESİ    
4-  KEŞAP M.Y.O    
5- MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ    
6- SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ    
7- SAĞLIK HİZMETLERİ M.Y.O    
8-  GÖRELE U.B.Y.O    
9- TIP FAKÜLTESİ



BASKETBOL( ERKEK)
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TARİH GÜN SAAT MÜSABAKA NO TAKIM-1 TAKIM-2 MÜSABAKA TİPİ MÜSABAKA SONUCU
06 MART 2019 ÇARŞAMBA 12.00 1 EĞİTİM FAKÜLTESİ SOSYAL Bİ LİMLER M.Y.O ELEME 0-20
06 MART 2019 ÇARŞAMBA 13.00 2 TEKNİK BİLİMLER M.Y.O GÖRELE U.B.Y.O ELEME 32-45
12 MART 2019 SALI 12.00 3 TIP FAKÜLTESİ BULANCAK U.B.Y.O ELEME 50-44
12 MART 2019 SALI 13.00 4 SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ SAĞLIK HİZMETLERİ M.Y.O ELEME 55-18
14 MART 2019 PERŞEMBE 12.00 5 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İ.İ.B. FAKÜLTESİ ELEME 54-68
14 MART 2019 PERŞEMBE 13.00 6 SOSYAL BİLİMLER MYO GÖRELE UBYO ELEME 43-44
20 MART2019 ÇARŞAMBA 12.00 7 TIP FAKÜLTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ELEME 55-50
20 MART 2019 ÇARŞAMBA 13.00 8 İ.İ.B. FAKÜLTESİ GÖRELE UBYO ELEME 55-51
27 MART 2019 ÇARŞAMBA 12.00 9 SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ GÖRELE UBYO 3. LÜK 46-37
02 NİSAN 2019 SALI 12.00 10 TIP FAKÜLTESİ İ.İ.B. FAKÜLTESİ FİNAL 55-66
  MÜSABAKALAR GAZİPAŞA YERLEŞKESİ KAPALI SPOR SALONUNDA OYNANACAKTIR.
       
  MÜSABAKALARA KATILIM SAĞLAYACAK TAKIMLAR:  
1- BULANCAK U.B.Y.O    
2- TEKNİKBİLİMLER M.Y.O    
3- EĞİTİM FAKÜLTESİ    
4- SOSYAL BİLİMLER M.Y.O    
5- MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ    
6- SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ    
7- SAĞLIK HİZMETLERİ M.Y.O    
8-  GÖRELE U.B.Y.O    
9- TIP FAKÜLTESİ    
10- İ.İ.B.FAKÜLTESİ    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 

 
                                                                 MASA TENİSİ BAYAN ÖĞRENCİ SONUÇLARI
TARİH GÜN SAAT ADI SOYADI FAKÜLTESİ DERECE
01 NİSAN 2019 PAZARTESİ 10.00 HÜLYA ALTUN GÖRELE UBYO 1.
01 NİSAN 2019 PAZARTESİ 10.00 ESMA TARAKÇI MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 2.
01 NİSAN 2019 PAZARTESİ 10.00 FAZİLET ÇAY EĞİTİM FAKÜLTESİ 3.
 
 
                                                                 MASA TENİSİ ERKEK ÖĞRENCİ SONUÇLARI
TARİH GÜN SAAT ADI SOYADI FAKÜLTESİ DERECE
01 NİSAN 2019 PAZARTESİ 10.00 OZAN GÜRSES GÖRELE UBYO 1.
01 NİSAN 2019 PAZARTESİ 10.00 HÜSEYİN KARADUMAN MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 2.
01 NİSAN 2019 PAZARTESİ 10.00 AHMETHAN ASMA GÖRELE UBYO 3.

                                                         AKADEMİK VE İDARİ PERSONEL MASA TENİSİ SONUÇLARI
TARİH GÜN SAAT ADI SOYADI FAKÜLTESİ DERECE
01 NİSAN 2019 PAZARTESİ 10.00 FATİH BAYRAKTAR SOSYAL BİLİMLER MYO 1.
01 NİSAN 2019 PAZARTESİ 10.00 FERDİ ÖZBİLGİN MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 2.
01 NİSAN 2019 PAZARTESİ 10.00 MEHMET ALİ DERELİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 3.
 

 
 
                                                                       SATRANÇ TURNUVASI SONUÇLARI
TARİH GÜN SAAT ADI SOYADI FAKÜLTESİ DERECE
05 NİSAN 2019 CUMA 10.00 MURAT ŞENSOY İ.İ.B.F 1.
05 NİSAN 2019 CUMA 10.00 İZZET DURMAZ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 2.
05 NİSAN 2019 CUMA 10.00 İREM ARSLAN SAĞLIK HİZMETLERİ MYO 3.
 

MASA TENİSİ
  • Masa tenisi müsabakaları  01 NİSAN 2019 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT: 10.00 GAZİ PAŞA YERLEŞKESİ KAPALI SPOR SALONUNDA oynanacaktır.
  • Takım yarışması  veya  ferdi olarak yapılacaktır.
 SATRANÇ
  • Satranç müsabakaları 05 NİSAN 2019 CUMA GÜNÜ SAAT: 10.00’ DA (İ.İ.B. FAKÜLTESİ 2.KAT KARABAĞ SOKAK) oynanacaktır.
  • müsabakalar ferdi olarak yapılacaktır.
 
 
NOT:
  • Masa tenisi ve Satranç müsabakalarına ferdi veya takım halinde katılacak olanlar;  müsabaka tarihlerinden önce Daire Başkanlımıza yazılı olarak müracaat edecektir.
  • Tüm müsabakalara katılacak olan personel ve öğrencilerimizin kurallara uygun hareket etmesi gerekmektedir.
  •  Müsabaka tarih ve saatlerinde olağan dışı durumlarda değişiklik yapılabilir.
  • Katılacak takımların sorumlu olarak bildirilen görevlilerin eşliğinde müsabakalara katılımı önem arz etmektedir.
  • Görevli hoca veya personeli olmayan takımların müsabaka yapmasına kesinlikle izin verilmeyecektir.
  • Müsabaka organizasyonu dahilinde ki kişiler, Sportif Ekipmanları ile müsabakalara katılmak zorundadırlar.
  • Müsabakalar katılmayan veya eksik sporcu veya ismi bildirilen sporcu haricinde sporcu ile katılan veya başında ismi Daire Başkanlığına bildirilen sorumlu kişi olmayan takım ve sporcular hükmen yenik sayılır.
  •  Şenliklerin yürütülmesinde,  “Spor Faaliyetlerinin Yürütülmesi ve Düzenlenmesi Hakkındaki Yönerge” hükümleri uygulanır.
 
 
TARİH GÜN SAAT MÜSABAKA ADI MÜSABAKA NO TAKIM-1 TAKIM-2 MÜSABAKA TİPİ
05 MART 2019 SALI 12.00 VOLEYBOL (BAYAN) 1 SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ GÖRELE U.B.Y.O ELEME
05 MART 2019 SALI 13.00 VOLEYBOL (ERKEK) 1 GÖRELE U.B.Y.O TIP FAKÜLTESİ ELEME
06 MART 2019 ÇARŞAMBA 12.00 BASKETBOL (ERKEK) 1 EĞİTİM FAKÜLTESİ SOSYAL Bİ LİMLER M.Y.O ELEME
06 MART 2019 ÇARŞAMBA 13.00 BASKETBOL (ERKEK 2 TEKNİK BİLİMLER M.Y.O GÖRELE U.B.Y.O ELEME
07 MART 2019 PERŞEMBE 12.00 VOLEYBOL (ERKEK) 2 BULANCAK U.B.Y.O TEKNİK BİLİMLER M.Y.O ELEME
12 MART 2019 SALI 12.00 BASKETBOL (ERKEK 3 TIP FAKÜLTESİ BULANCAK U.B.Y.O ELEME
12 MART 2019 SALI 13.00 BASKETBOL (ERKEK 4 SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ SAĞLIK HİZMETLERİ M.Y.O ELEME
13 MART 2019 ÇARŞAMBA 12.00 VOLEYBOL (BAYAN) 2 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ KEŞAP M.Y.O ELEME
13 MART 2019 ÇARŞAMBA 13.00 VOLEYBOL (ERKEK) 3 EĞİTİM FAKÜLTESİ KEŞAP M.Y.O ELEME
14 MART 2019 PERŞEMBE 12.00 BASKETBOL (ERKEK 5 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İ.İ.B. FAKÜLTESİ ELEME
14 MART 2019 PERŞEMBE 13.00 BASKETBOL (ERKEK 6 1 NOLU MÜSABAKANIN GALİBİ 2 NOLU MÜSABAKANIN GALİBİ ELEME
19 MART 2019 SALI 12.00 VOLEYBOL (ERKEK) 4 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ELEME
20 MART2019 ÇARŞAMBA 12.00 BASKETBOL (ERKEK 7 3 NOLU MÜSABAKANIN GALİBİ 4 NOLU MÜSABAKANIN GALİBİ ELEME
20 MART 2019 ÇARŞAMBA 13.00 BASKETBOL (ERKEK 8 5 NOLU MÜSABAKANIN GALİBİ 6 NOLU MÜSABAKANIN GALİBİ ELEME
21 MART2019 PERŞEMBE 12.00 VOLEYBOL (BAYAN) 3 EĞİTİM FAKÜLTESİ SAĞLIK HİZMETLERİ M.Y.O ELEME
21 MART 2019 PERŞEMBE 13.00 VOLEYBOL (ERKEK) 5 SAĞLIK HİZMETLERİ M.Y.O 1 NOLU MÜSABAKANIN GALİBİ ELEME
26 MART 2019 SALI 12.00 VOLEYBOL (BAYAN) 5 3 NOLU MÜSABAKANIN GALİBİ TIP FAKÜLTESİ ELEME
26 MART 2019 SALI 13.00 VOLEYBOL (ERKEK) 6 2 NOLU MÜSABAKANIN GALİBİ 3 NOLU MÜSABAKANIN GALİBİ ELEME
27 MART 2019 ÇARŞAMBA 12.00 BASKETBOL (ERKEK 9 7 NOLU MÜSABAKANIN MAĞLUBU 8 NOLU MÜSABAKANIN MAĞLUBU 3. LÜK
28 MART 2019 PERŞEMBE 13.00 VOLEYBOL (ERKEK) 7 4 NOLU MÜSABAKANIN GALİBİ  5 NOLU MÜSABAKANIN GALİBİ ELEME
28 MART 2019 PERŞEMBE 12.00 VOLEYBOL (BAYAN) 4 1 NOLU MÜSABAKANIN GALİBİ 2 NOLU MÜSABAKANIN GALİBİ ELEME
02 NİSAN 2019 SALI 12.00 BASKETBOL (ERKEK 10 7 NOLU MÜSABAKANIN GALİBİ 8 NOLU MÜSABAKANIN GALİBİ FİNAL
03 NİSAN 2019 ÇARŞAMBA 12.00 VOLEYBOL (BAYAN) 6 4 NOLU MÜSABAKANIN MAĞLUBU 5 NOLU MÜSABAKANIN MAĞLUBU 3. LÜK
03 NİSAN 2019 ÇARŞAMBA 13.00 VOLEYBOL (BAYAN) 7 4 NOLU MÜSABAKANIN GALİBİ 5 NOLU MÜSABAKANIN GALİBİ FİNAL
04 NİSAN 2019 PERŞEMBE 12.00 VOLEYBOL (ERKEK) 8 6 NOLU MÜSABAKANIN MAĞLUBU 7 NOLU MÜSABAKANIN MAĞLUBU 3. LÜK
04 NİSAN 2019 PERŞEMBE 13.00 VOLEYBOL (ERKEK) 9 6 NOLU MÜSABAKANIN GALİBİ 7 NOLU MÜSABAKANIN GALİBİ FİNAL
 
Masa tenisi müsabakaları 01 NİSAN 2019 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT: 10.00 GAZİ PAŞA YERLEŞKESİ KAPALI SPOR SALONUNDA oynanacaktır.
Satranç müsabakaları 05 NİSAN 2019 CUMA GÜNÜ SAAT: 10.00’ DA (İ.İ.B. FAKÜLTESİ 2.KAT KARABAĞ SOKAK) oynanacaktır.