ÖĞRENCİ TOPLULUKLARI LİSTESİ

S.NO TOPLULUK ADI AKADEMİK DANIŞMAN TOPLULUK BAŞKANI   ADRES
1 AHENK İLİM KÜLTÜR VE EDEBİYAT TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Hüseyin ÇOLAK Muhammed Faruk AKTAŞ   İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
2 AHISKALI ÖĞRENCİLER TOPLULUĞU
Dr.Öğr.Üye.Oktay KARAMAN
İmran BAKHALOV   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
3 AKTİF ÜNİVERSİTELİLER TOPLULUĞU Doç.Dr.Hasan Hüseyin AKSU Abdulkadir AĞMAN   EĞİTİM FAKÜLTESİ
4 AKADEMİDEN TOPLUMSAL CİNSİYET
EŞİTLİĞİNE DESTEK TOPLULUĞU
Öğr.Gör.Saime Şule EKİN
Okt.Eray KARA
İrem BARUT YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2019-2020 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
5 AKADEMİK DÜŞÜNCE EĞİTİM VE MEDENİYET TOPLULUĞU Arş.Gör.Seyfullah KARA Ali Ebrar AKÇA   İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
6 ANADOLU URAL-ALTAY TOPLULUĞU Prof.Dr.Betül KARAGÖZ YERDELEN Cansu GÜNEŞ   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
7 ANADOLU KÜLTÜR İZLERİ TOPLULUĞU Öğr.Gör.Birol GÜNER Recep Tayyip ÇAKIR   EĞİTİM FAKÜLTESİ
8 ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.M.Ozan CİNEL Merve YAZICI   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
9 BANKACILIK VE SİGORTACILIK TOPLULUĞU Öğr.Gör.Ünver AKIN Gaye AKSU   SOSYAL BİLİMLER M.Y.O.
10 BİLİMSEL ARAŞTIRMA VE YAYIN TOPLULUĞU Öğr.Gör.Abdullah DEMİR Allahverdi İSAYEV   EĞİTİM FAKÜLTESİ
11 BİLİMSEL VE KÜLTÜREL ETKİNLİKLER TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.İhsan CORA Mustafa ASLAN   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
12 BİLİMLE SOSYALLEŞME TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Derya EFE Barış TAŞKAN YÖNERGE 21/7-5 MAD.UYARINCA 2019-2020 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. ESPİYE M.Y.O.
13 BİLİŞİM TOPLULUĞU
Dr.Öğr.Üye.M.Serkan ABDÜSSELAM
 
Emre AYDEMİR YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2019-2020 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI
EĞİTİM FAKÜLTESİ
14 ÇOCUK ÇALIŞMALARI TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Yasemin MAMUR IŞIKÇI Mutluhan ADIGÜZEL   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
15 ÇOCUK GELİŞİMİ TOPLULUĞU Öğr.Gör.Yeliz TİRYAKİ GÖKSU Eda DURSUN   SAĞLIK HİZMETLERİ M.Y.O.
16 DAĞCILIK-ARAMA KURTARMA TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Serdar SOYLU Yunus Emre ATA   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
17 ENERJİ TOPLULUĞU Prof.Dr.İlkay TÜRK ÇAKIR Mustafa Uğur CEBECİ YÖNERGE 21/7-5 MAD.UYARINCA 2019-2020 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
18 ESKİ TÜRK EDEBİYATI TOPLULUĞU Prof.Dr.Beyhan KESİK Kürşat DİZDAR YÖNERGE 21/7-5 MAD.UYARINCA 2019-2020 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
19 G.Ü.COĞRAFYA TOPLULUĞU Arş.Gör.Cüneyt AKTAŞ Şahin Taner GÖK   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
20 G.Ü. ÇEVRE TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Özlem TUNÇ DEDE Yavuz KARADAŞ   MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
21 G.Ü. DANS TOPLULUĞU Öğr.Gör.İlkay TOYLAN Ersin KAYGUSUZ   EĞİTİM FAKÜLTESİ
22 G.Ü.FEN TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Yasemin HACIOĞLU Özge DURMUŞ   EĞİTİM FAKÜLTESİ
23 G.Ü.FOTOĞRAF SANATI TOPLULUĞU Öğr.Gör.Yunus Türkşad YEGİN
Dr.Öğr.Üye.Ali Zafer DALAR
Zeynep BUDAK   TEKNİK BİLİMLER M.Y.O.
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
24 G.Ü.GASTRONOMİ TOPLULUĞU Öğr.Gör. Yelda YILMAZ Oğuzhan TÜLÜ   DERELİ M.Y.O.
25 G.Ü.GENÇ FENERBAHÇELİLER TOPLULUĞU Arş.Gör.Mustafa TOPŞİR Yusuf ÖZİŞLİ   İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
26 G.Ü.ULUSLARARASI İLİŞKİLER TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Göktürk TÜYSÜZOĞLU Okan MEMİŞ YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2019-2020 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
27 G.Ü.OMBUDSMANLIK TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Levent MEMİŞ Mustafa BOZ   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
28 G.Ü.SİNEMA TOPLULUĞU Öğr.Gör.Arzu KURŞUN Ömer Can YILDIZ   SAĞLIK HİZMETLERİ M.Y.O.
29 G.Ü.SOSYOLOJİ TOPLULUĞU Doç.Dr.İlknur MEŞE
Dr.Öğr.Üye.Nezihe Başak ERGİN
Beyza Nur UĞUR YÖNERGE 21/7-5 MAD.UYARINCA 2019-2020 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
30 G.Ü. TIBBİYELİLER TOPLULUĞU Doç.Dr.Şahin DİREKEL Berat ÖZGÜR   TIP FAKÜLTESİ
31 G.Ü.TİYATRO TOPLULUĞU   Selçuk ŞAHİN YÖNERGE 21/7-5 MAD.UYARINCA 2019-2020 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. EĞİTİM FAKÜLTESİ
32 G.Ü.TENİS TOPLULUĞU Doç.Dr.Özge CAĞCAĞ YOLCU Abdullah KÜÇÜK YÖNERGE 21/7-5 MAD.UYARINCA 2019-2020 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
33 G.Ü.TÜRKOLOJİ TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Ülkü KARA DÜZGÜN Mustafa ÇUBUK   EĞİTİM FAKÜLTESİ
34 GELENEKSEL SANATLAR TOPLULUĞU Arş.Gör.Faruk NARMANLI Kudret KAZAN   İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
35 GENÇ AKADEMİSYENLER TOPLULUĞU Prof.Dr.Ayşegül ÇEBİ  Aslı ERKİŞİ YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2019-2020 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
36 GENÇ DİYANET TOPLULUĞU Öğr.Gör. Kamil Ruhi ALBAYRAK Zahid Emre TÜRKOĞLU   İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
37 GENÇ KADEM TOPLULUĞU Öğr.Gör.Asiye KARADENİZ Seydanur ŞAHİNTÜRK   İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
38 GENÇ FİKİRLER VE İDEALLER TOPLULUĞU Öğr.Gör.Alparslan ERİMLİ
Arş.Gör.Yüksel BÜLBÜL
Özge ER   ESPİYE M.Y.O.
39 GENÇ İNŞAAT MÜHENDİSLERİ TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Yasemin BARAN
Dr.Öğr.Üye.Eren KÖMÜRLÜ
Zelal TOKDEMİR   MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
40 GENÇ LÜGATÇİLER TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Hany RAMADAN Ayşe Nur GÜNER   İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
41 GENÇ SİYASET TOPLULUĞU Arş.Gör.Ufuk PALA Aslıhan KEMENT YÖNERGE 21/7-5 MAD.UYARINCA 2019-2020 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
42 GENÇ TEMA TOPLULUĞU Prof.Dr.Ayşe ÖZCAN
Arş.Gör.Tolga ÇİKRIKCİ
Tuncay SEVEN   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
43 GENETİK VE BİYOTEKNOLOJİ TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Evren ALTIOK Hatice KAPLAN   MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
44 GEZGİN OKURLAR TOPLULUĞU Öğr.Gör.Tuğba DÜNDAR
Öğr.Gör.Şule TURAN
Pelin ELMALI   YABANCI DİLLER Y.O.
45 GÖRSEL SANATLAR EĞİTİMİ TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Handan BÜLBÜL
Dr.Öğr.Üye.Elif MAMUR YILMAZ
Bekir Can MUTLU   EĞİTİM FAKÜLTESİ
46 GIDA TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Sibel KAÇMAZ Irmak AKTAŞ YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2019-2020 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
47 GİRESUN GÖRELE GÜZEL SANATLAR TOPLULUĞU  Dr.Öğr.Üye.Gülcan BAŞAR Hilal BAYAR YÖNERGE 21/7-5 MAD.UYARINCA 2019-2020 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. GÖRELE GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ
48 GİRESUN ÜNİVERSİTELİ BEŞİKTAŞLILAR TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Selim KARAKAŞ Mehmet AliKARAKAŞ YÖNERGE 21/7-5 MAD.UYARINCA 2019-2020 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
49 GİRİŞİMCİ ÖĞRENCİ TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Rahman ÇAKIR Alper Ali KARA YÖNERGE 21/7-5 MAD.UYARINCA 2019-2020 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. SİVİL HAVACILIK YÜKSEKOKULU
50 IEEE STUDENT BRANCH TOPLULUĞU Arş.Gör.Ferdi ÖZBİLGİN Esma TARAKCI   MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
51 İÇ MEKAN TASARIM TOPLULUĞU Öğr.Gör.Ahmet Mustafa ÖZTÜRK Merve ÇAMCI   TEKNİK BİLİMLER M.Y.O.
52 İLİM VE ERDEM TOPLULUĞU
Dr.Öğr.Üye.Yavuz Selim GÖL
Umut ÇALIŞKAN   İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
53 İLETİŞİM SANATLARI TOPLULUĞU Öğr.Gör.Aykut GÖKTEKİN Emre COŞKUN YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2019-2020 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI
ALUCRA T.BULUTÇU M.Y.O.
54 İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Halis GÖZPINAR Beyza TOSUN YÖNERGE 21/7-5 MAD.UYARINCA 2019-2020 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
55 İSTATİSTİK VE KARİYER TOPLULUĞU Arş.Gör.Ilgım YAMAN İlayda UĞURLU   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
56 İŞİTME ENGELLİLER VE İŞARET DİLİ TOPLULUĞU Öğr.Gör.Derya SU Tuğçe AKÇAKOCA   EYNESİL M.Y.O.
57 KARİYER GELİŞİM TOPLULUĞU Öğr.Gör. Osman Serdal KARAPINAR Zübeyir BOLAT YÖNERGE 21/7-5 MAD.UYARINCA 2019-2020 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. ALUCRA T.BULUTÇU M.Y.O.
58 KAŞİFLER TOPLULUĞU Öğr.Gör.Tuba ŞANLI Erdem YEŞİLYURT YÖNERGE 21/7-5 MAD.UYARINCA 2019-2020 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. GÖRELE U.B.Y.O.
59 KOLEKTİF SAHNE SANATLARI TOPLULUĞU Öğr.Gör.Nedim Serhat  BİLECEN Batuhan ÖZCAN   TİREBOLU İLETİŞİM FAKÜLTESİ
60 KÜLTÜREL FAALİYETLER TOPLULUĞU Öğr.Gör.Kamil PATAN Ömer Can BULUT   SOSYAL BİLİMLER M.Y.O.
61 KÜRESEL ANALİZ TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Kemal ÇİFTÇİ Orhan ÇİFTÇİ YÖNERGE 21/7-5 MAD.UYARINCA 2019-2020 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
62 LİMİTSİZ ORGANİZASYON TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Arzu DENİZ ÇAKIROĞLU İlyas YALÇIN YÖNERGE 21/7-5 MAD.UYARINCA 2019-2020 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
63 LÖSEV TOPLULUĞU Arş.Gör.Hacı Mevlüt KARATAŞ Mustafa Kubilay DEMİR   EĞİTİM FAKÜLTESİ
64 MATEMATİK EĞİTİMİ TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Türkan Berrin KAĞIZMANLI Evrim PİLAVCI   EĞİTİM FAKÜLTESİ
65 MİLLİ GENÇLİK TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Mehmet Ali DERELİ Mustafa KIR   MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
66 MODA TASARIM TOPLULUĞU Öğr.Gör.Mehmet KILINÇ Ebral ÖCAL   ŞEBİNKARAHİSAR U.B.Y.O.
67 MUHASEBE ETKİNLİKLERİ TOPLULUĞU Öğr.Gör.İsmail BAYRAM Nazlı KAYA YÖNERGE 21/7-5 MAD.UYARINCA 2019-2020 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. SOSYAL BİLİMLER M.Y.O.
68 MÜZİK EĞİTİMİ TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Kaan ÖZTUTGAN Burcu KARA YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2019-2020 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
EĞİTİM FAKÜLTESİ
69 OKUL ÖNCESİ EĞİTİM TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Elif ÖZTÜRK
Öğr.Gör.Nafız KÖSE
Tolgahan DEMİR   EĞİTİM FAKÜLTESİ
70 ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON TOPLULUĞU Doç.Dr. Cahit KAYA Şeref KURT YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2019-2020 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
EĞİTİM FAKÜLTESİ
71 PERSPEKTİF FOTOĞRAFÇILAR TOPLULUĞU Arş.Gör.Gökhan TOPTEPE Ozan AKDEMİR   TİREBOLU İLETİŞİM FAKÜLTESİ
72 PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Şirin BOZKURT Mustafa KARAKÖSE   EĞİTİM FAKÜLTESİ

73
 
ROMEN DİLİ VE KÜLTÜRÜ TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Nilgün İSMAİL Sudenur TEMUR   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
74 SAĞLIK VE KÜLTÜR TOPLULUĞU Öğr.Gör.Duygu ODABAŞ ALVER Burak EFE   SAĞLIK HİZMETLERİ M.Y.O.
75 SAĞLIKLI YAŞAM TOPLULUĞU Öğr.Gör.Barış KAYA Ali HAVAN YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2019-2020 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
76 SAVUNMA SANAYİİ ARAŞTIRMALARI TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Cenk ÖZGEN Yusufcan COŞKUN YÖNERGE 21/7-5 MAD.UYARINCA 2019-2020 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
77 SİRET TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Ali YILMAZ Hatice BAHÇACI YÖNERGE 21/7-5 MAD.UYARINCA 2019-2020 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
78 SOSYAL FAALİYET TOPLULUĞU Öğr.Gör.Merdan Törehan TURAN Cengiz GÜNDÜZ   KEŞAP M.Y.O
79 SOSYAL VE SİYASAL ARAŞTIRMALAR TOPLULUĞU Doç.Dr.Mehmet ÖZMENLİ Murat ERÇETİN   EĞİTİM FAKÜLTESİ
80 STRATEJİK ARAŞTIRMALAR TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Serdar KESGİN Rumeysa BİLDİRİCİ   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
81 ŞİİR TOPLULUĞU Prof.Dr.Nazım ELMAS Sevde Nur DÜNDAR   EĞİTİM FAKÜLTESİ
82 TIBBİ ARAŞTIRMALAR TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Mehmet ALKANAT Rümeysa ÇEVİK   TIP FAKÜLTESİ
83 TURKMSIC TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Şebnem ALANYA TOSUN
Doç.Dr.Alptekin TOSUN
Mustafa Tolga SAYGILI   TIP FAKÜLTESİ
84 TÜRK DÜNYASI ARAŞTIRMA TOPLULUĞU Doç.Dr.Yalçın SARIKAYA Aykut Furkan SARIKAYA   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
85 TÜRK HALK BİLİMİ TOPLULUĞU Öğr.Gör.lker AVCIOĞLU İlkyaz YILDIZ YÖNERGE 21/7-5 MAD.UYARINCA 2019-2020 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. DEVLET KONSERVATUARI
86 TÜRK HALK OYUNLARI TOPLULUĞU Öğr.Gör.Arda ERAVCI Tugay ÇAVDAR   DEVLET KONSERVATUARI
87 TÜRKÇE TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Dursun ŞAHİN Sevda AKTAŞ   EĞİTİM FAKÜLTESİ
88 TÜRK TARİHİ VE KÜLTÜRÜ ARAŞTIRMALARI TOPLULUĞU Öğr.Gör.İksan KÖSE Oğulcan Mert KEMALOĞLU   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
89 TÜRK KIZILAYI TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Züleyha ERİŞGİN Melek ALMAS   TIP FAKÜLTESİ
90 ULUSLARARASI ÖĞRENCİLER TOPLULUĞU Öğr.Gör.Erdem ŞAHİN İsa YUNISOV   TEKNİK BİLİMLER M.Y.O.
91 ULUSLARARASI HUKUK TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Abbas KARAAĞAÇLI İlke YARLIGAÇ   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
92 ULUSLARARASI TİCARET TOPLULUĞU Doç.Dr.Sadettin GÜLTEKİN Beytullah SEVİNDİK YÖNERGE 21/7-5 MAD.UYARINCA 2019-2020 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. BULANCAK U.B.Y.O.
93 ULUSLAR BİRLİĞİ TOPLULUĞU-LEAGUE OF NATİONS Öğr.Gör.Zeynep YILDIZ ÇELEBİ Mehdi GHORBANİKARİMABAD   YABANCI DİLLER Y.O.
94 ULTRASLAN UNİ GİRESUN TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Murat KARAKOÇ Yasin AĞIRMAN YÖNERGE 21/7-5 MAD.UYARINCA 2019-2020 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
95 YENİLER TOPLULUĞU Öğr.Gör.M.Anıl KAYA  Emre ÖZKAN   TEKNİK BİLİMLER M.Y.O.
96 YEŞİLAY TOPLULUĞU Öğr.Gör.Recep YAĞCI Onur TURAN   EĞİTİM FAKÜLTESİ
97 YENİ DÜNYA TOPLULUĞU Doç.Dr.Atila Güran ÇELİK Nurettin AKKAN YÖNERGE 21/7-5 MAD.UYARINCA 2019-2020 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
98 YEREL ARAŞTIRMALAR TOPLULUĞU Prof.Dr.Günseli BAYRAKTUTAN Ali TOPALOĞLU   TİREBOLU İLETİŞİM FAKÜLTESİ
99 YÜZME VE SU SPORLARI TOPLULUĞU Öğr.Gör.Heves BOZBAĞ Batuhan SEZEN YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2019-2020 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ