ÖĞRENCİ TOPLULUKLARI LİSTESİ

S.NO TOPLULUK ADI AKADEMİK DANIŞMAN TOPLULUK BAŞKANI   ADRES
1 AHENK İLİM KÜLTÜR VE EDEBİYAT TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Hüseyin ÇOLAK Muhammed Faruk AKTAŞ YÖNERGE 21/7-5 MAD.UYARINCA 2018-2019 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
2 AHISKALI ÖĞRENCİLER TOPLULUĞU
Dr.Öğr.Üye.Oktay KARAMAN
İmran BAKHALOV   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
3 AKTİF ÜNİVERSİTELİLER TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Levent YAYCI Abdulkadir AĞMAN   EĞİTİM FAKÜLTESİ
4 AKADEMİDEN TOPLUMSAL CİNSİYET
EŞİTLİĞİNE DESTEK TOPLULUĞU
Öğr.Gör.Saime Şule EKİN
Okt.Eray KARA
İrem BARUT   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
5 AKADEMİK DÜŞÜNCE EĞİTİM VE MEDENİYET TOPLULUĞU Arş.Gör.Seyfullah KARA Ali Ebrar AKÇA   İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
6 ANADOLU URAL-ALTAY TOPLULUĞU Prof.Dr.Betül KARAGÖZ YERDELEN Cansu GÜNEŞ   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
7 ANADOLU KÜLTÜR İZLERİ TOPLULUĞU Öğr.Gör.Birol GÜNER Recep Tayip ÇAKIR   EĞİTİM FAKÜLTESİ
8 ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.M.Ozan CİNEL Sergen DAŞDEMİR   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
9 AVİCENNA SAĞLIK TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Abdullah ÇELİK Abdullah KIZIL YÖNERGE 21/4. MAD.UYARINCA 2018-2019 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. TIP FAKÜLTESİ
10 BANKACILIK VE SİGORTACILIK TOPLULUĞU Öğr.Gör.Ünver AKIN Gaye AKSU   SOSYAL BİLİMLER M.Y.O.
11 BİLİMSEL ARAŞTIRMA VE YAYIN TOPLULUĞU Öğr.Gör.Abdullah DEMİR Hasan KUBAT   EĞİTİM FAKÜLTESİ
12 BİLİMSEL VE KÜLTÜREL ETKİNLİKLER TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.İhsan CORA Mustafa ASLAN YÖNERGE 21/7-5 MAD.UYARINCA 2018-2019 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
13 BİLİMLE SOSYALLEŞME TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Derya EFE Barış TAŞKAN   ESPİYE M.Y.O.
14 BİLİŞİM TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.M.Serkan ABDÜSSELAM
Dr.Öğr.Üye.Selcan KİLİS
Emre AYDEMİR   EĞİTİM FAKÜLTESİ
15 ÇEVRE MÜHENDİSLERİ VE DOĞA SEVENLER TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Özlem TUNÇ DEDE Yavuz KARADAŞ   MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
16 ÇOCUK ÇALIŞMALARI TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Yasemin MAMUR IŞIKÇI Mutluhan ADIGÜZEL   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
17 ÇOCUK GELİŞİMİ TOPLULUĞU Öğr.Gör.Yeliz TİRYAKİ GÖKSU Eda DURSUN   SAĞLIK HİZMETLERİ M.Y.O.
18 DAĞCILIK-ARAMA KURTARMA TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Serdar SOYLU Yıdıray KARALI   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
19 EKONOMİ TOPLULUĞU Arş.Gör.Mustafa MALKOÇ YAŞAR
Arş.Gör.Halit Levent ORMAN
Nejdet ÇAKICI YÖNERGE 21/7-5 MAD.UYARINCA 2018-2019 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
20 ENERJİ TOPLULUĞU Prof.Dr.İlkay TÜRK ÇAKIR Mustafa Uğur CEBECİ   MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
21 ESKİ TÜRK EDEBİYATI TOPLULUĞU Prof.Dr.Beyhan KESİK Kürşat DİZDAR   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
22 FİNANS VE KARİYER TOPLULUĞU Öğr.Gör.Eren HEPERLER Ferhat YILDIRIM YÖNERGE 21/7-5 MAD.UYARINCA 2018-2019 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. GÖRELE U.B.Y.O.
23 G.Ü.COĞRAFYA TOPLULUĞU Arş.Gör.Cüneyt AKTAŞ Fatih GÖZETEN   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
24 G.Ü. DANS TOPLULUĞU Öğr.Gör.İlkay TOYLAN Türkan SUNGUR   EĞİTİM FAKÜLTESİ
25 G.Ü.FEN TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Çidem ŞAHİN ÇAKIR Ali ÖZKAN YÖNERGE 21/4. MAD.UYARINCA 2018-2019 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. EĞİTİM FAKÜLTESİ
26 G.Ü.FOTOĞRAF SANATI TOPLULUĞU Öğr.Gör.Yunus Türkşad YEGİN
Dr.Öğr.Üye.Ali Zafer DALAR
Hacı Ömer KARATAŞ   TEKNİK BİLİMLER M.Y.O.
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
27 G.Ü.GASTRONOMİ TOPLULUĞU Öğr.Gör. Yelda YILMAZ Gönül KARAMAN   DERELİ M.Y.O.
28 G.Ü.GENÇ FENERBAHÇELİLER TOPLULUĞU Arş.Gör.Mustafa TOPŞİR İbrahim ÖZKAN   İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
29 G.Ü.ULUSLARARASI İLİŞKİLER TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Göktürk TÜYSÜZOĞLU Okan MEMİŞ   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
30 G.Ü. REKREASYON TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Bayram KANCA Simay ADANIR YÖNERGE 21/7-5 MAD.UYARINCA 2018-2019 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. DERELİ M.Y.O.
31 G.Ü.SANAT VE TASARIM TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Merve GÜVEN Ayşen AKYILDIZ YÖNERGE 21/4. MAD.UYARINCA 2018-2019 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. GÖRELE GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ
32 G.Ü.SİNEMA TOPLULUĞU Öğr.Gör.Arzu KURŞUN Yavuz Ahmet DEMİRÖREN YÖNERGE 21/4. MAD.UYARINCA 2018-2019 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. SAĞLIK HİZMETLERİ M.Y.O.
33 G.Ü.SOSYOLOJİ TOPLULUĞU Doç.Dr.İlknur MEŞE
Dr.Öğr.Üye.Nezihe Başak ERGİN
Beyza Nur UĞUR   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
34 G.Ü. TIBBİYELİLER TOPLULUĞU Doç.Dr.Şahin DİREKEL Berat ÖZGÜR   TIP FAKÜLTESİ
35 G.Ü.TİYATRO TOPLULUĞU Öğr.Gör.Gökhan HAMZAÇEBİ Selçuk ŞAHİN   EĞİTİM FAKÜLTESİ
36 G.Ü.TENİS TOPLULUĞU Doç.Dr.Özge CAĞCAĞ YOLCU Abdullah KÜÇÜK   MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
37 G.Ü.TÜRKOLOJİ TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Ülkü KARA DÜZGÜN Muhammed Şükrü YILDIZ   EĞİTİM FAKÜLTESİ
38 GELENEKSEL SANATLAR TOPLULUĞU Arş.Gör.Faruk NARMANLI Musa MERT   İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
39 GENÇ AKADEMİSYENLER TOPLULUĞU Doç.Dr.Ayşegül ÇEBİ  Aslı ERKİŞİ   MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
40 GENÇ DİYANET TOPLULUĞU Öğr.Gör. Kamil Ruhi ALBAYRAK Zahid Emre TÜRKOĞLU   İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
41 GENÇ KADEM TOPLULUĞU Öğr.Gör.Asiye KARADENİZ Feyzanur KAVAK   İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
42 GENÇ FİKİRLER VE İDEALLER TOPLULUĞU Doç.Dr.Hüseyin ŞAHİN Ayşenur BÜYÜKGENÇ YÖNERGE 21/4. MAD.UYARINCA 2018-2019 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. ESPİYE M.Y.O.
43 GENÇ İNŞAAT MÜHENDİSLERİ TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Yasemin BARAN
Dr.Öğr.Üye.Eren KÖMÜRLÜ
Hatice İrem ŞAHİN   MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
44 GENÇ İŞLETMECİLER TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Uğur SEVİM Serap ZAHRAN YÖNERGE 21/4. MAD.UYARINCA 2018-2019 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
45 GENÇ LÜGATÇİLER TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Hany RAMADAN Ahmet Faruk SAYGI   İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
46 GENÇ SİYASET TOPLULUĞU Arş.Gör.Ufuk PALA Aslıhan KEMENT   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
47 GENÇ TEMA TOPLULUĞU Prof.Dr.Ayşe ÖZCAN
Arş.Gör.Tolga ÇİKRIKCİ
Merve TÜRKER   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
48 GENETİK VE BİYOTEKNOLOJİ TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Evren ALTIOK Özge DOĞAN   MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
49 GEZGİN OKURLAR TOPLULUĞU Öğr.Gör.Tuğba DÜNDAR Özcan KAYA   YABANCI DİLLER Y.O.
50 GÖRSEL SANATLAR EĞİTİMİ TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Handan BÜLBÜL
Dr.Öğr.Üye.Elif MAMUR YILMAZ
Gökçe KILIÇ   EĞİTİM FAKÜLTESİ
51 GIDA TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Sibel KAÇMAZ Irmak AKTAŞ   MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
52 GİRESUN GÖRELE GÜZEL SANATLAR TOPLULUĞU  Dr.Öğr.Üye.Gülcan BAŞAR Hilal BAYAR   GÖRELE GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ
53 GİRESUN ÜNİVERSİTELİ BEŞİKTAŞLILAR TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Selim KARAKAŞ Mehmet AliKARAKAŞ   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
54 GİRİŞİMCİ ÖĞRENCİ TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Osman SİRKECİ
Dr.Öğr.Üye.Rahman ÇAKIR
Alper Ali KARA   SİVİL HAVACILIK YÜKSEKOKULU
55 IEEE STUDENT BRANCH TOPLULUĞU Arş.Gör.Ferdi ÖZBİLGİN Furkan Ali ÜNSAL   MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
56 İÇ MEKAN TASARIM TOPLULUĞU Öğr.Gör.Ahmet Mustafa ÖZTÜRK Merve ÇAMCI   TEKNİK BİLİMLER M.Y.O.
57 İLİM VE ERDEM TOPLULUĞU
Dr.Öğr.Üye.Yavuz Selim GÖL
Umut ÇALIŞKAN   İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
58 İLETİŞİM SANATLARI TOPLULUĞU Öğr.Gör.Aykut GÖKTEKİN Emre COŞKUN   ALUCRA T.BULUTÇU M.Y.O.
59 İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Halis GÖZPINAR Beyza TOSUN   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
60 İSTATİSTİK VE KARİYER TOPLULUĞU Arş.Gör.Ilgım YAMAN İlayda UĞURLU   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
61 İŞİTME ENGELLİLER VE İŞARET DİLİ TOPLULUĞU Öğr.Gör.Derya SU Büşra MÜJDECİ   EYNESİL M.Y.O.
62 İŞLETME EKONOMİ VE FİNANS TOPLULUĞU Öğr.Gör.Çağlar SÖZEN Ahmethan ASMA YÖNERGE 21/7-5 MAD.UYARINCA 2018-2019 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. GÖRELE U.B.Y.O.
63 KARİYER GELİŞİM TOPLULUĞU Öğr.Gör. Osman Serdal KARAPINAR Zübeyir BOLAT   ALUCRA T.BULUTÇU M.Y.O.
64 KAŞİFLER TOPLULUĞU Öğr.Gör.Tuba ŞANLI Erdem YEŞİLYURT   GÖRELE U.B.Y.O.
65 KOLEKTİF SAHNE SANATLARI TOPLULUĞU Öğr.Gör.Nedim Serhat  BİLECEN Batuhan ÖZCAN   TİREBOLU İLETİŞİM FAKÜLTESİ
66 KÜLTÜREL FAALİYETLER TOPLULUĞU Öğr.Gör.Kamil PATAN Derya AKSU   SOSYAL BİLİMLER M.Y.O.
67 KÜRESEL ANALİZ TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Kemal ÇİFTÇİ Orhan ÇİFTÇİ   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
68 LİMİTSİZ ORGANİZASYON TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Arzu DENİZ ÇAKIROĞLU İlyas YALÇIN   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
69 LÖSEV TOPLULUĞU Arş.Gör.Hacı Mevlüt KARATAŞ Simay SOYCAN   EĞİTİM FAKÜLTESİ
70 MATEMATİK EĞİTİMİ TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Türkan Berrin KAĞIZMANLI Büşra ZİLAYAS YÖNERGE 21/4. MAD.UYARINCA 2018-2019 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. EĞİTİM FAKÜLTESİ
71 MİLLİ GENÇLİK TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Mehmet Ali DERELİ Şevket KARADUMAN   İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
72 MODA TASARIM TOPLULUĞU Öğr.Gör.Mehmet KILINÇ Berat KARAKURT   ŞEBİNKARAHİSAR U.B.Y.O.
73 MUHASEBE ETKİNLİKLERİ TOPLULUĞU Öğr.Gör.İsmail BAYRAM Nazlı KAYA   SOSYAL BİLİMLER M.Y.O.
74 MÜZİK EĞİTİMİ TOPLULUĞU Arş.Gör.Kaan ÖZTUTGAN Burcu KARA   EĞİTİM FAKÜLTESİ
75 OKUL ÖNCESİ EĞİTİM TOPLULUĞU Öğr.Gör.Nafız KÖSE Yasin SOLAK   EĞİTİM FAKÜLTESİ
76 ÖZGÜR KİTAP TOPLULUĞU Arş.Gör.Arda ÖZKAN Fadime Nur DAVULCU YÖNERGE 21/7-5 MAD.UYARINCA 2018-2019 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
77 ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON TOPLULUĞU Doç.Dr. Cahit KAYA Şeref KURT   EĞİTİM FAKÜLTESİ
78 PERSPEKTİF FOTOĞRAFÇILAR TOPLULUĞU Arş.Gör.Gökhan TOPTEPE Aleyna TÜRÜT YÖNERGE 21/4. MAD.UYARINCA 2018-2019 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. TİREBOLU İLETİŞİM FAKÜLTESİ
79 PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Şirin BOZKURT Yusuf DEMİR   EĞİTİM FAKÜLTESİ
80 ROMEN DİLİ VE KÜLTÜRÜ TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Nilgün İSMAİL M.Mustafa GÜRE   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
81 RUS DİLİ VE EDEBİYATI TOPLULUĞU   Elgun MEMMEDOV YÖNERGE 6/3. MAD.UYARINCA 2018-2019 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. YABANCI DİLLER Y.O.
82 SAĞLIK VE KÜLTÜR TOPLULUĞU Öğr.Gör.Duygu ODABAŞ ALVER Eyüpcan ÇİÇEK YÖNERGE 21/4. MAD.UYARINCA 2018-2019 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. SAĞLIK HİZMETLERİ M.Y.O.
83 SAĞLIKLI YAŞAM TOPLULUĞU Öğr.Gör.Barış KAYA Ali HAVAN   SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
84 SAVUNMA SANAYİİ ARAŞTIRMALARI TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Cenk ÖZGEN Yusufcan COŞKUN   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
85 SİRET TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Ali YILMAZ Hatice BAHÇACI   İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
86 SOSYAL FAALİYET TOPLULUĞU Öğr.Gör.Merdan Törehan TURAN Ahmet FİDAN   KEŞAP M.Y.O
87 SOSYAL VE SİYASAL ARAŞTIRMALAR TOPLULUĞU Doç.Dr.Mehmet ÖZMENLİ Aybike CÜCÜK   EĞİTİM FAKÜLTESİ
88 STRATEJİK ARAŞTIRMALAR TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Serdar KESGİN Ayyüce AVVURAN   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
89 ŞİİR TOPLULUĞU Prof.Dr.Nazım ELMAS Gökalp İYİLİKÇİ   EĞİTİM FAKÜLTESİ
90 TIBBİ ARAŞTIRMALAR TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Mehmet ALKANAT Rümeysa ÇEVİK   TIP FAKÜLTESİ
91 TURKMSIC TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Şebnem ALANYA TOSUN
Doç.Dr.Alptekin TOSUN
Dilara YILMAZ   TIP FAKÜLTESİ
92 TÜRK DÜNYASI ARAŞTIRMA TOPLULUĞU Doç.Dr.Yalçın SARIKAYA Batuhan ALADAĞ   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
93 TÜRK HALK BİLİMİ TOPLULUĞU Öğr.Gör.lker AVCIOĞLU İlkyaz YILDIZ   DEVLET KONSERVATUARI
94 TÜRK HALK OYUNLARI TOPLULUĞU Öğr.Gör.Arda ERAVCI Tugay ÇAVDAR   DEVLET KONSERVATUARI
95 TÜRKÇE TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Dursun ŞAHİN Sevda AKTAŞ   EĞİTİM FAKÜLTESİ
96 TÜRK TARİHİ VE KÜLTÜRÜ ARAŞTIRMALARI TOPLULUĞU Öğr.Gör.İksan KÖSE Oğulcan Mert KEMALOĞLU   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
97 TÜRK KIZILAYI TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Züleyha ERİŞGİN Dilara BAYRAKTAR   TIP FAKÜLTESİ
98 ULUSLARARASI ÖĞRENCİLER TOPLULUĞU Öğr.Gör.Erdem ŞAHİN Mukhammad KADZHİEV   TEKNİK BİLİMLER M.Y.O.
99 ULUSLARARASI HUKUK TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Abbas KARAAĞAÇLI İlke YARLIGAÇ   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
100 ULUSLAR ARASI KÜLTÜR VE SANAT TOPLULUĞU Prof.Dr.Nur ÇETİN Myrat BAKIYEV YÖNERGE 21/4. MAD.UYARINCA 2018-2019 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI. TÖMER
101 ULUSLARARASI TİCARET TOPLULUĞU Doç.Dr.Sadettin GÜLTEKİN Beytullah SEVİNDİK   BULANCAK U.B.Y.O.
102 ULUSLAR BİRLİĞİ TOPLULUĞU-LEAGUE OF NATİONS Öğr.Gör.Zeynep YILDIZ ÇELEBİ Karim KARİMLİ   YABANCI DİLLER Y.O.
103 ULTRASLAN UNİ GİRESUN TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Murat KARAKOÇ Yasin AĞIRMAN   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
104 YENİLER TOPLULUĞU Öğr.Gör.M.Anıl KAYA  Emre ÖZKAN   TEKNİK BİLİMLER M.Y.O.
105 YEŞİLAY TOPLULUĞU Öğr.Gör.Recep YAĞCI Semra AKYOL   EĞİTİM FAKÜLTESİ
106 YENİ DÜNYA TOPLULUĞU Doç.Dr.Atila Güran ÇELİK Nurettin AKKAN   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
107 YÜZME VE SU SPORLARI TOPLULUĞU Öğr.Gör.Heves BOZBAĞ Batuhan SEZEN   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ