ÖĞRENCİ TOPLULUKLARI LİSTESİ

S.NO TOPLULUK ADI AKADEMİK DANIŞMAN TOPLULUK BAŞKANI   ADRES
1 AHENK İLİM KÜLTÜR VE EDEBİYAT TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Hüseyin ÇOLAK İrem KUŞCİ   İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
2 AHISKALI ÖĞRENCİLER TOPLULUĞU
Doç.Dr.Fikret USTAOĞLU
Dr.Öğr.Üye.Oktay KARAMAN

 
İmran BAHAL   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
3 AKTİF ÜNİVERSİTELİLER TOPLULUĞU Prof.Dr.Hasan Hüseyin AKSU Abdulkadir AĞMAN YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2021-2022 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
EĞİTİM FAKÜLTESİ
4 AKADEMİK DÜŞÜNCE EĞİTİM VE MEDENİYET TOPLULUĞU Arş.Gör.Ali PINAR Nisanur YARLİ   İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
5 ANADOLU URAL-ALTAY TOPLULUĞU Prof.Dr.Betül KARAGÖZ YERDELEN Cansu GÜNEŞ YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2021-2022 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
6 ANADOLU KÜLTÜR İZLERİ TOPLULUĞU Öğr.Gör.Birol GÜNER Recep Tayyip ÇAKIR YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2021-2022 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
EĞİTİM FAKÜLTESİ
7 ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.M.Ozan CİNEL Merve YAZICI YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2021-2022 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
8 BANKACILIK VE SİGORTACILIK TOPLULUĞU Öğr.Gör.Ünver AKIN
Öğr.Gör.Tuba ŞANLI
Ceyhun ŞİŞMAN   SOSYAL BİLİMLER M.Y.O.
GÖRELE U.B.Y.O.
9 BİLİMSEL ARAŞTIRMA VE YAYIN TOPLULUĞU Öğr.Gör.Abdullah DEMİR İlkhan KHORSHUDOV   EĞİTİM FAKÜLTESİ
10 BİLİMSEL VE KÜLTÜREL ETKİNLİKLER TOPLULUĞU Doç.Dr.İhsan CORA Mustafa ASLAN YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2021-2022 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
11 ÇOCUK ÇALIŞMALARI TOPLULUĞU Doç.Dr.Yasemin MAMUR IŞIKÇI Mutluhan ADIGÜZEL YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2021-2022 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
12 ÇOCUK GELİŞİMİ TOPLULUĞU Öğr.Gör.Yeliz TİRYAKİ GÖKSU Eda DURSUN YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2021-2022 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
SAĞLIK HİZMETLERİ M.Y.O.
13 DAĞCILIK-ARAMA KURTARMA TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Serdar SOYLU Yunus Emre ATA   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
14 ESKİ TÜRK EDEBİYATI TOPLULUĞU Prof.Dr.Beyhan KESİK Furkan ÜZÜM   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
15 G.Ü.COĞRAFYA TOPLULUĞU Arş.Gör.Cüneyt AKTAŞ Özlem BİRCAN   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
16 G.Ü. ÇEVRE TOPLULUĞU Doç. Dr. Özlem TUNÇ DEDE Belkıs DEMİRDAĞ   MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
17 G.Ü. DANS TOPLULUĞU Öğr.Gör.İlkay TOYLAN Ersin KAYGUSUZ   EĞİTİM FAKÜLTESİ
18 G.Ü.FEN TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Yasemin HACIOĞLU Özge DURMUŞ YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2021-2022 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
EĞİTİM FAKÜLTESİ
19 G.Ü.FOTOĞRAF SANATI TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Ali Zafer DALAR
Öğr.Gör.Yunus Türkşad YEGİN
Şerafettin ÜNYE   TEKNİK BİLİMLER M.Y.O.
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
20 G.Ü.GASTRONOMİ TOPLULUĞU Öğr.Gör. Yelda YILMAZ Oğuzhan TÜLÜ YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2021-2022 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
DERELİ M.Y.O.
21 G.Ü.GENÇ FENERBAHÇELİLER TOPLULUĞU Arş.Gör.Mustafa TOPŞİR Yusuf ÖZİŞLİ YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2021-2022 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
22 G.Ü.OMBUDSMANLIK TOPLULUĞU Doç.Dr.Levent MEMİŞ Mustafa BOZ YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2021-2022 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
23 G.Ü.SİNEMA TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye. Arzu KURŞUN Helin KAVUT   SAĞLIK HİZMETLERİ M.Y.O.
24 G.Ü. TIBBİYELİLER TOPLULUĞU Doç.Dr.Şahin DİREKEL Metin YILDIZTAÇ   TIP FAKÜLTESİ
25 G.Ü.TENİS TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Kadir AKGÖL Abdullah KÜÇÜK   MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
26 G.Ü.TÜRKOLOJİ TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Ülkü KARA  Mustafa ÇUBUK YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2021-2022 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
EĞİTİM FAKÜLTESİ
27 GELENEKSEL SANATLAR TOPLULUĞU Arş.Gör.Faruk NARMANLI Kübra KARKİN   İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
28 GENÇ DİYANET TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye. Kamil Ruhi ALBAYRAK Zahid Emre TÜRKOĞLU YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2021-2022 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
29 GENÇ KADEM TOPLULUĞU Öğr.Gör.Asiye KARADENİZ Seydanur ŞAHİNTÜRK YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2021-2022 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
30 GENÇ FİKİRLER VE İDEALLER TOPLULUĞU Öğr.Gör.Alparslan ERİMLİ
Arş.Gör.Yüksel BÜLBÜL
Ahmet Yasin ŞAHİN   ESPİYE M.Y.O.
31 GENÇ İNŞAAT MÜHENDİSLERİ TOPLULUĞU Doç.Dr.Eren KÖMÜRLÜ
Dr.Öğr.Üye.Yasemin BARAN
İpek AKKAYA   MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
32 GENÇ LÜGATÇİLER TOPLULUĞU Doç.Dr. Hany İsmaiel Mohamed RAMADAN Enes Talha KOCAGÖZ   İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
33 GENÇ TEMA TOPLULUĞU Prof.Dr.Ayşe ÖZCAN BUCKLEY
Dr.Öğr.Üye.Tolga ÇİKRIKCİ
Meryem MUNT   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
34 GENETİK VE BİYOTEKNOLOJİ TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Evren ALTIOK Hatice KAPLAN YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2021-2022 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
35 GEZGİN OKURLAR TOPLULUĞU Öğr.Gör.Tuğba DÜNDAR
Öğr.Gör.Şule TURAN
Esmanur AKDEMİR   YABANCI DİLLER Y.O.
36 GÖRSEL SANATLAR EĞİTİMİ TOPLULUĞU Doç.Dr.Nalan OKAN AKIN
Dr.Öğr.Üye.Handan BÜLBÜL
İdris KURT   EĞİTİM FAKÜLTESİ
37 GİRESUN GÖRELE GÜZEL SANATLAR TOPLULUĞU  Dr.Öğr.Üye.Gülcan BAŞAR Kemal BERŞE   GÖRELE GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ
38 GİRESUN ÜNİVERSİTELİ BEŞİKTAŞLILAR TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Selim KARAKAŞ Batuhan KUŞ   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
39 IEEE STUDENT BRANCH TOPLULUĞU Arş.Gör.Ferdi ÖZBİLGİN Burak Can TOPUZ   MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
40 İÇ MEKAN TASARIM TOPLULUĞU Öğr.Gör.Ahmet Mustafa ÖZTÜRK Mihriban KAYA   TEKNİK BİLİMLER M.Y.O.
41 İLİM VE ERDEM TOPLULUĞU
Dr.Öğr.Üye.Yavuz Selim GÖL
Umut ÇALIŞKAN YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2021-2022 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
42 İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Halis GÖZPINAR Hamide ALTUN   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
43 İSTATİSTİK VE KARİYER TOPLULUĞU Arş.Gör. Dr. Ilgım YAMAN İlayda UĞURLU YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2021-2022 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
44 İŞİTME ENGELLİLER VE İŞARET DİLİ TOPLULUĞU Öğr.Gör.Derya SU Zeynep KOLUOĞLU   EYNESİL M.Y.O.
45 KOLEKTİF SAHNE SANATLARI TOPLULUĞU Öğr.Gör.Nedim Serhat  BİLECEN Özlem ŞENTÜRK   TİREBOLU İLETİŞİM FAKÜLTESİ
46 KÜLTÜREL FAALİYETLER TOPLULUĞU Öğr.Gör.Kamil PATAN Şamil ŞAHİN   SOSYAL BİLİMLER M.Y.O.
47 LÖSEV TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Hacı Mevlüt KARATAŞ Mustafa Kubilay DEMİR YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2021-2022 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
EĞİTİM FAKÜLTESİ
48 MATEMATİK EĞİTİMİ TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Türkan Berrin KÖSE Nisa ÇELEBİ   EĞİTİM FAKÜLTESİ
49 MAVİ KELEBEKLER TOPLULUĞU Öğr.Gör.Saime Şule AKSAKAL Hüseyin Berat YARAR   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
50 MİLLİ GENÇLİK TOPLULUĞU Öğr.Gör.Sinan AYDIN Ömer Faruk CIRIK   İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
51 MODA TASARIM TOPLULUĞU Öğr.Gör.Mehmet KILINÇ Cafer Onur DEMİRAYAK   ŞEBİNKARAHİSAR U.B.Y.O.
52 OKUL ÖNCESİ EĞİTİM TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Elif ÖZTÜRK
Öğr.Gör.Nafız KÖSE
Abdullah Sertan KIRAN   EĞİTİM FAKÜLTESİ
53 ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON TOPLULUĞU Doç.Dr. Cahit KAYA
Öğr.Gör.Halil İbrahim ÇAKIR
Ömer Faruk YÖNDEŞ   EĞİTİM FAKÜLTESİ
54 PERSPEKTİF FOTOĞRAFÇILAR TOPLULUĞU Arş.Gör.Gökhan TOPTEPE Şevval ARIKBOĞA   TİREBOLU İLETİŞİM FAKÜLTESİ
55 PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK TOPLULUĞU     YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2021-2022 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
EĞİTİM FAKÜLTESİ

56
 
ROMEN DİLİ VE KÜLTÜRÜ TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Nilgün İSMAİL Sudenur TEMUR YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2021-2022 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
57 SAĞLIK VE KÜLTÜR TOPLULUĞU Öğr.Gör.Duygu ODABAŞ ALVER Burak EFE YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2021-2022 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
SAĞLIK HİZMETLERİ M.Y.O.
58 SOSYAL FAALİYET TOPLULUĞU Öğr.Gör.Ahmet ÖNAL Yusuf DAĞLIOĞLU   KEŞAP M.Y.O
59 SOSYAL VE SİYASAL ARAŞTIRMALAR TOPLULUĞU Doç.Dr.Mehmet ÖZMENLİ Murat ERÇETİN YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2021-2022 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
EĞİTİM FAKÜLTESİ
60 STRATEJİK ARAŞTIRMALAR TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Serdar KESGİN Veli ERDOĞAN   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
61 ŞİİR TOPLULUĞU Prof.Dr.Nazım ELMAS Mehmet Yasin ÖZTEN   EĞİTİM FAKÜLTESİ
62 TIBBİ ARAŞTIRMALAR TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Mehmet ALKANAT Rümeysa ÇEVİK YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2021-2022 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
TIP FAKÜLTESİ
63 TURKMSIC TOPLULUĞU Prof.Dr.Alptekin TOSUN
Dr.Öğr.Üye.Şebnem ALANYA TOSUN
Melda YALIM   TIP FAKÜLTESİ
64 TÜRK DÜNYASI ARAŞTIRMA TOPLULUĞU Prof.Dr.Yalçın SARIKAYA Yunus Emre ALBAK   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
65 TÜRK HALK OYUNLARI TOPLULUĞU Öğr.Gör.Arda ERAVCI Bedirhan ÇAĞLAR   DEVLET KONSERVATUARI
66 TÜRKÇE TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Dursun ŞAHİN Nazlıcan AYDIN   EĞİTİM FAKÜLTESİ
67 TÜRK TARİHİ VE KÜLTÜRÜ ARAŞTIRMALARI TOPLULUĞU Dr. Öğr. Üyesi H. Hilal ŞAHİN Selin AKGÜN   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
68 TÜRK KIZILAYI TOPLULUĞU Doç.Dr.Züleyha ERİŞGİN Melek ALMAS YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2021-2022 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
TIP FAKÜLTESİ
69 ULUSLARARASI KÜLTÜR, TASARIM VE SANAYİ TOPLULUĞU Doç.Dr.Merve YILDIRIM Gamze YAŞAR   GÖRELE GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ
70 ULUSLARARASI ÖĞRENCİLER TOPLULUĞU Öğr.Gör.Erdem ŞAHİN Allahverdi İSAYEV   TEKNİK BİLİMLER M.Y.O.
71 ULUSLARARASI HUKUK TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Abbas KARAAĞAÇLI İlke YARLIGAÇ YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2021-2022 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
72 ULUSLAR BİRLİĞİ TOPLULUĞU-LEAGUE OF NATİONS   Mehdi GHORBANİKARİMABAD YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2021-2022 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI
YABANCI DİLLER Y.O.
73 ULTRASLAN UNİ GİRESUN TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Murat KARAKOÇ Yunus OKAL   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
74 ÜNİVERSİTELİ ÇOTANAKLAR TOPLULUĞU Doç.Dr.Can ALAŞALVAR Hakan ALİM   TEKNİK BİLİMLER M.Y.O.
75 YENİLER TOPLULUĞU   Emre ÖZKAN YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2021-2022 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI
TEKNİK BİLİMLER M.Y.O.
76 YEŞİLAY TOPLULUĞU Öğr.Gör.Recep YAĞCI Hediye ÜZEL   EĞİTİM FAKÜLTESİ
77 YEREL ARAŞTIRMALAR TOPLULUĞU   Ali TOPALOĞLU YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2021-2022 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI
TİREBOLU İLETİŞİM FAKÜLTESİ
78 YÜZME VE SU SPORLARI TOPLULUĞU Öğr.Gör.Heves BOZBAĞ Berkan TORAMAN   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ