ÖĞRENCİ TOPLULUKLARI LİSTESİ

S.NO TOPLULUK ADI AKADEMİK DANIŞMAN TOPLULUK BAŞKANI   ADRES
1 AHENK İLİM KÜLTÜR VE EDEBİYAT TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Hüseyin ÇOLAK İrem KUŞCİ   İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
2 AHISKALI ÖĞRENCİLER TOPLULUĞU
Doç.Dr.Fikret USTAOĞLU
Doç.Dr.Oktay KARAMAN

 
İmran BAHAL YÖNERGE 20/8. MAD.UYARINCA
2022-2023 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
3 AKTİF ÜNİVERSİTELİLER TOPLULUĞU Prof.Dr.Hasan Hüseyin AKSU Ersin VERSAN   EĞİTİM FAKÜLTESİ
4 AKADEMİK DÜŞÜNCE EĞİTİM VE MEDENİYET TOPLULUĞU Arş.Gör.Ali PINAR Ayşe Nur KAYA   İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
5 BANKACILIK VE SİGORTACILIK TOPLULUĞU Öğr.Gör.Ünver AKIN
Öğr.Gör.Tuba ŞANLI
Ceyhun ŞİŞMAN YÖNERGE 20/8. MAD.UYARINCA
2022-2023 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
SOSYAL BİLİMLER M.Y.O.
GÖRELE U.B.Y.O.
6 BİLGİ VE DEĞERLER TOPLULUĞU Doç. Dr. Recep ÖNAL
Dr.Öğr.Üye.Fatih YEDİYILDIZ
Emin KILIÇ   İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
7 BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Mehmet Ali USTA Tayyip Ensar UZUN YÖNERGE 20/8. MAD.UYARINCA
2022-2023 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
8 BİLİMSEL ARAŞTIRMA VE YAYIN TOPLULUĞU Öğr.Gör.Abdullah DEMİR Sinan KHAMIDOV   EĞİTİM FAKÜLTESİ
9 BİR NEFES TOPLULUĞU Prof.Dr.Sezai BALCI İsmail YILDIRIM   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
10 ÇOCUK GELİŞİMİ TOPLULUĞU Öğr.Gör.Yeliz TİRYAKİ GÖKSU Kübra TURGUT   SAĞLIK HİZMETLERİ M.Y.O.
11 DAĞCILIK-ARAMA KURTARMA TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Serdar SOYLU Ahmet Oltan YILMAZ   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
12 ENGELSİZ YAŞAM TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Halil İbrahim ÇAKIR Mihriban ATAKAY   EĞİTİM FAKÜLTESİ
13 ESKİ TÜRK EDEBİYATI TOPLULUĞU Prof.Dr.Beyhan KESİK Furkan ÜZÜM   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
14 FARKINDALIK TOPLULUĞU Doç.Dr.Özlem ULAŞ KILIÇ Umut Can SOLAK   EĞİTİM FAKÜLTESİ
15 FINDIK TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Hasan KARAOSMANOĞLU Pervin AKYAR   TEKNİK BİLİMLER M.Y.O.
16 FOTO-GRAFİK TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Seda Nur ATASOY
Dr.Öğr.Üye.Mesut TANRIKULU
Ahmethan ÇORUH   GÖRELE GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ
17 G.Ü.COĞRAFYA TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Cüneyt AKTAŞ Aleyna TANRIKULU   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
18 G.Ü. ÇEVRE TOPLULUĞU Doç. Dr. Özlem TUNÇ DEDE Mehmet Yavuz ÇELİK   MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
19 G.Ü. DANS TOPLULUĞU Öğr.Gör.İlkay TOYLAN Ersin KAYGUSUZ   EĞİTİM FAKÜLTESİ
20 G.Ü.FEN TOPLULUĞU Doç.Dr.Yasemin HACIOĞLU Onur GARİP   EĞİTİM FAKÜLTESİ
21 G.Ü.FOTOĞRAF SANATI TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Ali Zafer DALAR
Öğr.Gör.Yunus Türkşad YEGİN
Şerafettin ÜNYE YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2022-2023 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
TEKNİK BİLİMLER M.Y.O.
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
22 G.Ü.GASTRONOMİ TOPLULUĞU Öğr.Gör. Yelda YILMAZ Cansel ATEŞ   DERELİ M.Y.O.
23 G.Ü.GENÇ FENERBAHÇELİLER TOPLULUĞU Arş.Gör.Mustafa TOPŞİR Hamza ŞİMŞEK   İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ

24
 
G.Ü.KALİTE TOPLULUĞU Öğr.Gör.Firdevs İclal KARATAŞ AYDIN Emre ATICI   AKREDİTASYON, AKADEMİK DEĞERLENDİRME VE KALİTE KOORDİNATÖRLÜĞÜ
25 G.Ü.KÖK HÜCRE TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Hasan Mücahit ÖZBAŞ Oğuzkan İLMAZ   TIP FAKÜLTESİ
26 G.Ü.OMBUDSMANLIK TOPLULUĞU Doç.Dr.Levent MEMİŞ Elif TÜRK   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
27 G.Ü.SİNEMA TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye. Arzu KURŞUN İbrahim BARAN   SAĞLIK HİZMETLERİ M.Y.O.
28 G.Ü. TIBBİYELİLER TOPLULUĞU Doç.Dr.Şahin DİREKEL Hüseyin KÜÇÜK   TIP FAKÜLTESİ
29 G.Ü.TENİS TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Kadir AKGÖL Abdullah KÜÇÜK   MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
30 GELENEKSEL SANATLAR TOPLULUĞU Arş.Gör.Faruk NARMANLI Sebahat ÇELİK   İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
31 GENÇ DİYANET TOPLULUĞU Öğr.Gör.Cafer YILDIZ Yusuf SEKMAN   İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
32 GENÇ İLETİŞİMCİLER TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Yasin SÖĞÜT Enez NERGİZ   TİREBOLU İLETİŞİM FAKÜLTESİ
33 GENÇ FİKİRLER VE İDEALLER TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Yüksel BÜLBÜL
Öğr.Gör.Alparslan ERİMLİ
Ahmet Yasin ŞAHİN YÖNERGE 20/8. MAD.UYARINCA
2022-2023 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
ESPİYE M.Y.O.
34 GENÇ İNŞAAT MÜHENDİSLERİ TOPLULUĞU Doç.Dr.Eren KÖMÜRLÜ
Dr.Öğr.Üye.Yasemin BARAN
Mehmet Can TUNA   MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
35 GENÇ LÜGATÇİLER TOPLULUĞU Prof.Dr. Hamdy Bakhit Omaran MOHAMMED Enes Talha KOCAGÖZ   İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
36 GENÇ SAĞLIK BİLİLMCİLER TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Özlem AYDIN BERKTAŞ
Dr.Öğr.Üye.Nurullah ÇALIŞ
Elif KODAZ   SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
37 GENÇ TEMA TOPLULUĞU Prof.Dr.Ayşe ÖZCAN BUCKLEY
Dr.Öğr.Üye.Tolga ÇİKRIKCİ
Türkan YILMAZ   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
38 GEZGİN OKURLAR TOPLULUĞU Öğr.Gör.Tuğba DÜNDAR
Öğr.Gör.Şule TURAN
Esmanur AKDEMİR YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2022-2023 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
YABANCI DİLLER Y.O.
39 GÖRSEL SANATLAR EĞİTİMİ TOPLULUĞU Doç.Dr.Nalan OKAN AKIN
Dr.Öğr.Üye.Handan BÜLBÜL
Sümeyye BACAKSIZ   EĞİTİM FAKÜLTESİ
40 GİRESUN GÖRELE GÜZEL SANATLAR TOPLULUĞU  Doç.Dr.Gülcan BAŞAR Kemal BERŞE YÖNERGE 20/8. MAD.UYARINCA
2022-2023 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
GÖRELE GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ
41 GİRESUN ÜNİVERSİTELİ BEŞİKTAŞLILAR TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Selim KARAKAŞ Ömer Yiğit ERGENÇ   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
42 GÖNÜLLÜ HEKİMLER TOPLULUĞU Doç.Dr.Emel UZUNOĞLU Zeynep Sude UZUN   TIP FAKÜLTESİ
43 IEEE STUDENT BRANCH TOPLULUĞU Arş.Gör.Ferdi ÖZBİLGİN Burak Can TOPUZ YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2022-2023 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
44 İÇ MEKAN TASARIM TOPLULUĞU Öğr.Gör.Ahmet Mustafa ÖZTÜRK Begüm DUMAN   TEKNİK BİLİMLER M.Y.O.
45 İKLİMİM TOPLULUĞU Doç.Dr.Elif ÖZTÜRK Aslıhan ÜREN   EĞİTİM FAKÜLTESİ
46 İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Halis GÖZPINAR Kerem ALGÜL   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
47 İŞİTME ENGELLİLER VE İŞARET DİLİ TOPLULUĞU Öğr.Gör.Derya SU Gül KOCA   EYNESİL M.Y.O.
48 İŞLETME VE EKONOMİ TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Işıl DEMİRTAŞ Bilal GÜNDOĞDU   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
49 İTFAİYE VE ARAMA, KURTARMA TOPLULUĞU Öğr.Gör.Ali Şükrü CİHAN Hüseyin GÜLTEMUR   ESPİYE MESLEK YÜKSEKOKULU
50 KOLEKTİF SAHNE SANATLARI TOPLULUĞU Öğr.Gör.Nedim Serhat  BİLECEN Özlem ŞENTÜRK YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2022-2023 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
TİREBOLU İLETİŞİM FAKÜLTESİ
51 KÜLTÜREL FAALİYETLER TOPLULUĞU Öğr.Gör.Kamil PATAN Vesile GÖKSÜZ   SOSYAL BİLİMLER M.Y.O.
52 MATEMATİK EĞİTİMİ TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Türkan Berrin KÖSE Nisa ÇELEBİ   EĞİTİM FAKÜLTESİ
53 MAVİ KELEBEKLER ÇOCUK HAKLARI TOPLULUĞU Öğr.Gör.Saime Şule AKSAKAL Demet DAĞ   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
54 MİLLİ GENÇLİK TOPLULUĞU Öğr.Gör.Sinan AYDIN Ömer Faruk CIRIK YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2022-2023 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
55 MODA TASARIM TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Mehmet KILINÇ Cafer Onur DEMİRAYAK YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2022-2023 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
ŞEBİNKARAHİSAR U.B.Y.O.
56 MÜZİK TOPLULUĞU Öğr.Gör.Sarper DAĞTEKİN Mustafa ÖZMEN   DEVLET KONSERVATUARI
57 OKUL ÖNCESİ EĞİTİM TOPLULUĞU Öğr.Gör.Nafız KÖSE Ahmet İTAH   EĞİTİM FAKÜLTESİ
58 ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON TOPLULUĞU   Ömer Faruk YÖNDEŞ YÖNERGE 20/8. MAD.UYARINCA
2022-2023 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
EĞİTİM FAKÜLTESİ
59 PERSPEKTİF FOTOĞRAFÇILAR TOPLULUĞU Arş.Gör.Gökhan TOPTEPE Şevval ARIKBOĞA YÖNERGE 20/8. MAD.UYARINCA
2022-2023 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
TİREBOLU İLETİŞİM FAKÜLTESİ
60 PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.İsmail Hakkı TOMAR Gülsu CEYLAN   EĞİTİM FAKÜLTESİ
61 SAĞLIK VE KÜLTÜR TOPLULUĞU Öğr.Gör.Duygu ODABAŞ ALVER Sevilay ÖZUSLU   SAĞLIK HİZMETLERİ M.Y.O.
62 SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ TOPLULUĞU Öğr.Gör.Selçuk AYDIN Öncel ESEOĞLU   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
63 SOSYAL FAALİYET TOPLULUĞU Öğr.Gör.Ahmet ÖNAL Yusuf DAĞLIOĞLU YÖNERGE 20/8. MAD.UYARINCA
2022-2023 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
KEŞAP M.Y.O
64 SOSYAL VE SİYASAL ARAŞTIRMALAR TOPLULUĞU Doç.Dr.Mehmet ÖZMENLİ Zülfi SONCU   EĞİTİM FAKÜLTESİ
65 STRATEJİK ARAŞTIRMALAR TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Serdar KESGİN Aşiyan DURGUT   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
66 ŞİİR TOPLULUĞU Prof.Dr.Nazım ELMAS Talip MAKASCIOĞLU   EĞİTİM FAKÜLTESİ
67 TOPLUM GÖNÜLLÜLERİ TOPLULUĞU Öğr.Gör.Yasin BİÇER Berna ÖZYÜKSEL YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA
2022-2023 DÖN.FAALİYETLERİ ASKIYA ALINDI.
YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
68 TURKMSIC TOPLULUĞU Prof.Dr.Alptekin TOSUN
Dr.Öğr.Üye.Şebnem ALANYA TOSUN
Elif SOYERLİ   TIP FAKÜLTESİ
69 TÜRK DÜNYASI ARAŞTIRMA TOPLULUĞU Prof.Dr.Yalçın SARIKAYA Yunus Emre ALBAK YÖNERGE 20/8. MAD.UYARINCA
2022-2023 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
70 TÜRK HALK OYUNLARI TOPLULUĞU Dr. Öğr. Üyesi Arda ERAVCI Bedirhan ÇAĞLAR   DEVLET KONSERVATUARI
71 TÜRKÇE TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Dursun ŞAHİN Emre ÇAYAN   EĞİTİM FAKÜLTESİ
72 TÜRK MÜZİĞİ KOROSU TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Serdar ÖZDOĞAN Caner GÖK   DEVLET KONSERVATUARI
73 TÜRK TARİHİ VE KÜLTÜRÜ ARAŞTIRMALARI TOPLULUĞU Doç.Dr.H. Hilal ŞAHİN Elif YILMAZ   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
74 TÜRK KIZILAYI TOPLULUĞU Doç.Dr.Züleyha ERİŞGİN Begüm MİSDEDE   TIP FAKÜLTESİ
75 ULUSLARARASI KÜLTÜR, TASARIM VE SANAYİ TOPLULUĞU Doç.Dr.Merve YILDIRIM Gamze YAŞAR   GÖRELE GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ
76 ULUSLARARASI ÖĞRENCİLER TOPLULUĞU Öğr.Gör.Erdem ŞAHİN İlkhan KHORSHUDOV   TEKNİK BİLİMLER M.Y.O.
77 ULUSLARARASI HUKUK TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Abbas KARAAĞAÇLI Ahmet Cihaner KAYAALP   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
78 ULTRASLAN UNİ GİRESUN TOPLULUĞU Dr.Öğr.Üye.Murat KARAKOÇ Yunus OKAL   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
79 UNIGG GİRESUN ÜNİVERSİTELİ TRABZONSPORLULAR TOPLULUĞU Prof.Dr.Serkan DOĞANAY Mustafa Mert BİNLER   EĞİTİM FAKÜLTESİ
80 ÜNİVERSİTELİ ÇOTANAKLAR TOPLULUĞU Doç.Dr.Can ALAŞALVAR Hakan ALİM   TEKNİK BİLİMLER M.Y.O.
81 7.SANAT TOPLULUĞU Öğr.Gör.Elif BAYER Feyzanur BEKİR YÖNERGE 20/8. MAD.UYARINCA
2022-2023 DÖN.FAALİYETLERİ
ASKIYA ALINDI.
TİREBOLU İLETİŞİM FAKÜLTESİ
82 YENİLER TOPLULUĞU Öğr.Gör.Hüseyin KESKİN Esra PAMUKÇU   TEKNİK BİLİMLER M.Y.O.
83 YENİ NESİL EĞİTMENLER TOPLULUĞU   Busenur GÜNDOĞDU YÖNERGE 20/5. MAD.UYARINCA 
2022-2023 DÖN.FAALİYETLERİ 
ASKIYA ALINDI
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
84 YEŞİLAY TOPLULUĞU Öğr.Gör.Recep YAĞCI Metehan ÇETİN   EĞİTİM FAKÜLTESİ
85 YÜZME VE SU SPORLARI TOPLULUĞU Öğr.Gör.Heves BOZBAĞ Ufuk ERDOĞAN   FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ